Apartamenty

Korzystając z naszej oferty, mogą mieć Państwo pewność, że pobyt w Bydgoszczy będzie należał do udanych pod każdym względem. Oferujemy wygodne, gustownie urządzone, a przy tym tanie apartamenty wyposażone w łóżka (duże bądź pojedyncze z możliwością łączenia), grube, antyalergiczne materace rehabilitacyjne, stoły i krzesła, szafy, komody, telewizję naziemną oraz kanały satelitarne. Do dyspozycji gości udostępniamy również bezprzewodową sieć WiFi.

Zapewniamy noclegi w samym centrum Bydgoszczy w wysokiej jakości apartamentach, które posiadają własną łazienkę oraz aneks kuchenny wraz z kompletnym wyposażeniem. Znajdą tu Państwo wszystko, co potrzebne jest do przygotowania posiłku, tzn. płytę indukcyjną, czajnik bezprzewodowy, szklanki, kieliszki, talerze, sztućce, garnki, patelnię, deskę do krojenia, a także płyn do naczyń, ręczniki kuchenne, podkładki czy też otwieracz do wina. Aneks wyposażony został również w lodówkę. W łazience natomiast znajduje się kabina prysznicowa, umywalka, toaleta, ręczniki środki higieny.

Dysponujemy apartamentami Standard, Superior, De Lux oraz Studio zarówno dla 2, jak i 3 czy 4 osób. Istnieje też możliwość noclegu dla jednej osoby (wówczas cena ustalana jest indywidualnie).

Apartament Superior

2 - 4 osoby / Od 240 zł

Zobacz apartament

Apartament Studio

2 osoby - 210 zł

Zobacz apartament

Apartament Standard

2 osoby - 190 zł

Zobacz apartament

Apartament Delux

2 - 4 osoby / Od 280 zł

Zobacz apartament

Apartament Z 1 sypialnią

2 - 4 osoby / Od 240 zł

Zobacz apartament